topimages
transp
transp
Välkommen att kontakta skolorna för mer information.

Yrgo, högre yrkesutbildning
Box 8855, 402 72 GÖTEBORG
Tel: 0702-667901
Kontaktperson:
Ulrika Trädgårdh och Annica Vall
ulrika.tragardh@educ.goteborg.se
annica.vall@educ.goteborg.se
Maila Ulrika Trädgårdh
Maila Annica Vall
Besök Yrgo, högre yrkesubildning

TRANSP

TEC Travel Education Centre, Norrtälje
Campus Roslagen
Albert Engströms Gata 7 B, 761 46 NORRTÄLJE
Tel. 08-442 95 18
Kontaktperson: Lotta Sand och Dennis Björnberg
lotta.sand@tec.se
dennis@tec.se
Maila Lotta Sand
Maila Dennis Björnberg
Besök TEC

TRANSP

Yrkeshögskolan, Skellefteå
Laboratorgränd 5, 931 77 SKELLEFTEÅ
Tel: 0910-71 25 38
Kontaktperson: Marie Lundmark
marie.a.lundmark@skelleftea.se
Maila Marie Lundmark

Besök YH Skellefteå



TRANSP

Frans Schartaus Handelsinstitut, Stockholm
Postadress: Box 17804, 118 94 STOCKHOLM
Besöksadress: Blekingegatan 55, 118 56 STOCKHOLM
Tel: 08-508 402 17, Fax: 08-508 402 08
Kontaktperson: Cecilia Eliaeson
cecilia.eliaeson@stockholm.se
Maila Cecilia Eliaeson
Besök Frans Schartaus Handelsinstitut

TRANSP

YA Yrkeshögskola/YrkesAkademin i Uppsala
Kungsängsvägen 31A, 3tr, 753 23 UPPSALA
Kontaktpersoner:
Nahed Alwani
Tel: 023-58430
nahed.alwani@ya.se
Maila Nahed Alwani
Besök YA Yrkeshögskola i Uppsala

TRANSP



transp
transp




Marknadsföring & Försäljning
Säljteknik, kommunikation, kundpsykologi och service

Lärande i Arbete, organisation, ledarskap



Affärskunskap
Företagsekonomi, Juridik & Engelska

Vi stödjer TRAC!










Adress: Box 55545, 102 04 STOCKHOLM     Telefonnummer: 08 762 68 63     E-post: Mail